Skočiť na hlavný obsah
Jaguar Service

NAŠE SLUŽBY

MÁTE ZÁUJEM O NÁŠ SERVIS? POŽIADAJTE PRIAMO O STRETNUTIE ALEBO SPÄTNÝ TELEFONÁT.

POŽIADAVKA NA TERMÍN SERVISU
NAHOR

NAŠA PONUKA SERVISU PRE VÁS

Využite naše vysoko profesionálne služby pre značky Range Rover, Defender a Discovery a užite si optimálnu starostlivosť v príjemnom prostredí. Naši servisní špecialisti Land Rover vás presvedčia kvalitou svojej práce na vozidle.

KONTAKT NA SERVIS

Navštívte nás v našom showroome.

PONUKY SLUŽIEB

Navštívte nás v autocentre

DOHODNUTIE TERMÍNU NA SERVIS

ĎALŠIE SLUŽBY

Zistite viac o komplexnej ponuke služieb spoločnosti Jaguar. Špeciálne služby, ktoré umocňujú zážitok z jazdy s vozidlom Jaguar.

Jaguar Model

SERVIS A ZÁRUKA

Sme hrdí na naše výrobky vyberanej remeselnej kvality. A sme presvedčení, že naše výrobky, od nových vozidiel až po príslušenstvo, sú výnimočne dobré. Preto zahŕňajú naše záruky takmer každý detail.

 

NA ZÁRUKY

 

Jaguar Model

Jaguar Assistance

Poskytneme vám nepretržitú podporu prostredníctvom prvotriednej pohotovostnej služby a spoľahlivo vám pomôžeme aj v ťažkých situáciách.

 

VIAC O ASSISTANCE

 

Jaguar Model

Jaguar InControl

Jaguar InControl poskytuje bezproblémové a bezpečné spojenie medzi vaším vozidlom a vonkajším svetom. Infotainment a zvukové systémy pre ešte vyšší komfort patria takisto k jazdným asistenčným systémom, ktoré zvyšujú bezpečnosť.

 

NA InCONTROL

 

Jaguar Model

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO Jaguar

Môže byť ešte trochu originálnejšie, individuálnejšie a nezvyčajnejšie? Objavte naše originálne príslušenstvo a nechajte sa inšpirovať.

 

NA KATALÓG PRÍSLUŠENSTVA